Ремонт велосипедів у Харкові

 

Ми – висококваліфіковані фахівці, готові надати увесь спектр послуг з ремонту та поточного обслуговування велосипедів відомих зарубіжних брендів. Будь-який байк після зимової сплячки потребує профілактики та діагностики, а деякі – реанімації. Наша команда професійних велосипедистів завжди готова посприяти вирішенню найскладніших завдань. До кожного велосипеда ми ставимося як до пацієнта, який потребує допомоги. Будь-яка несправність буде усунена в найкоротші терміни. Упевнені, ви залишитеся задоволені не лише якістю робіт, а і їхньою доступною вартістю.

 

Вид ремонту Ціна, грн. Коментар
Чищення, миття велосипеда 200-400 Зовнішнє очищення велосипеда щітками та засобами для чищення без змащування агрегатів
Збирання велосипеда з коробки Від 300 Збирання з налаштуванням нового велосипеда з коробки
Перевстановлення обладнання з однієї рами на іншу 1500-1800 Перевстановлення обладнання з однієї рами на іншу з подальшим обслуговуванням вузлів. Перезбирання велосипеда на новій рамі (без обслуговування амортизаційної вилки та амортизаторів)
Колеса
Заміна покришки за шт. 80-120 Заміна покришки усіх розмірів
Заміна камери за шт. 80-120 Заміна камер усіх розмірів
Поклейка камери 50 Поклейка пробитої камери за 1 латку! Без встановлення пов'язаних компонентів
Герметик безкамерної покришки 80-260 Доливка/установка безкамерної покришки із заливкою герметика
Перебирання передньої втулки за шт 120 Розбір, змащення, збирання та налаштовання передньої втулки з можливою заміною підшипників зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів
Перебирання задньої втулки за шт 150 Розбір, змащення, збирання та налаштовання задньої втулки з можливою заміною підшипників зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів
Спицювання за колесо 250 Збирання колеса з протяжкою та підбором спиць
Переспицювання за колесо 300 Зняття, встановлення та збирання колеса на нових спицях зі зняттям старих
Заміна касети/тріскачки 100 Зняття та встановлення касети/тріскачки зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів
Виправлення диска гальмівного за шт 80 Усування биття гальмівного диска переднього/заднього механічного/гідравлічного дискового гальма без зняття
Обслуговування трансмісії
Заміна зірки передньої за шт 120 Зняття та встановлення передньої зірки, встановлення та налаштування пов'язаних агрегатів
Заміна шатунів за пару 150 Зняття та встановлення системи шатунів зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів
Заміна каретки за шт 200 Зняття та встановлення каретки зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів
Заміна педалей за пару 50 Зняття та встановлення педалей.
Заміна ланцюга за шт. 80 Зняття, встановлення та вкорочування ланцюга з чищенням зірок та роликів.
Обслуговування ланцюга за шт. 80 Чищення та мастило ланцюга без зняття.
Регулювання перемикача за шт. 80 Налаштування переднього/заднього перемикача.
Заміна перемикача за шт. 100 Зняття, встановлення та налаштування переднього/заднього перемикача зі змащенням ланцюга.
Заміна троса перемикача за шт. 80 Зняття та встановлення троса переднього/заднього перемикача передач з налаштуванням.
Заміна оболонки перемикача за шт. 100 Зняття та встановлення оболонки переднього/заднього перемикача передач зі зняттям та встановленням тросика та налаштуванням.
Заміна манетки перемикача за шт. 150 Зняття та встановлення манетки переднього/заднього перемикача передач зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів.
Заміна роликів перемикача за пару 70 Зняття та встановлення роликів заднього перемикача передач.
Заміна півня за шт. 80 Зняття та встановлення кронштейна кріплення перемикача зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів.
Обслуговування оболонки перемикача за шт. 50 Змащення сорочки перемикача передач без зняття.
Обслуговування трансмісії велосипеда за шт. 350 Чищення, змащення та налаштування трансмісії (ланцюга, перемикачів, оболонок)
Обслуговування кермової системи
Перебирання кермової колонки за шт. 100 Зняття, встановлення, чищення та змащення підшипників кермової колонки зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів.
Заміна кермової колонки у зборі за шт. 150 Зняття, встановлення та змащення підшипників кермової колонки з випресовуванням чаші зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів.
Регулювання кермової колонки за шт. 50 Усунення люфту кермової колонки з протяжкою болтів.
Заміна якоря за шт. 100 Зняття та встановлення якоря штока вилки з регулюванням кермової колонки.
Заміна керма за шт. 80 Зняття та встановлення керма зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів.
Заміна виносу за шт. 60 Зняття та встановлення виносу з регулюванням кермової колонки.
Регулювання керма за шт. 50 Налаштування керма із можливою заміною необхідних шайб.
Заміна грипсу за пару 50 Зняття та встановлення гріпс.
Вилки та система амортизації
Заміна вилки 250 Зняття/установка вилки, якоря на велосипед, вкорочування довжини штока.
Перебирання амортизатора 550 Перебирання заднього амортизатора, промивання, заміна масла, дефектування, встановлення ремкомплекту.
Перебирання повітряно-масляної вилки 550 Перебирання вилки, промивання нутрощів від бруду, заміна мастила. Налаштування під клієнта. Мастило включене у вартість.
Перебирання пружинно-масляної вилки 500 Перебирання вилки, промивання нутрощів від бруду, заміна мастила. Мастило включене у вартість.
Перебирання еластомірної вилки 400 Перебирання вилки, промивання нутрощів від бруду, змащення елементів, що труться.
Система гальмування
Регулювання гальм (механіка) за шт. 80 Налаштування положення колодок із регулюванням ходу гальмівної ручки переднього/заднього ободного/дискового механічного гальма без зняття.
Заміна колодок (механіка) за пару 70 Зняття та встановлення колодок переднього/заднього ободного/дискового механічного гальма з налаштуванням.
Заміна троса гальма (механіка) за шт. 80 Зняття та встановлення гальмівного троса переднього/заднього ободного/дискового механічного гальма з налаштуванням колодок.
Заміна оболонки гальма (механіка) за шт. 70 Зняття та встановлення гальмівної оболонки переднього/заднього ободного/дискового механічного гальма зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів.
Обслуговування оболонки гальма (механіка) за шт. 50 Змащення гальмівної оболонки переднього/заднього ободного/дискового механічного гальма без зняття.
Заміна ручки гальма (механіка) за шт. 60 Зняття та встановлення гальмівної ручки переднього/заднього ободного/дискового механічного гальма зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів.
Заміна гальма у зборі (механіка) за шт. 70 Зняття та встановлення переднього/заднього ободного/дискового гальма у зборі зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів.
Заміна гальмівного механізму за шт. 80 Зняття та встановлення переднього/заднього ободного/дискового гальмівного механізму зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів.
Прокачування гальма (гідравліка) за шт. 200 Видалення повітря із системи шляхом прокачування.
Заміна колодок (гідравліка) за пару 70 Зняття та встановлення колодок переднього/заднього ободного/дискового гідравлічного гальма з налаштуванням без прокачування.
Заміна гідролінії гальма (гідравліка) за шт. 300 Зняття, встановлення та вкорочування оболонки переднього/заднього ободного/дискового гідравлічного гальма з налаштуванням та прокачуванням.
Заміна ручки гальма (гідравліка) за шт. 250 Зняття та встановлення ручки переднього/заднього ободного/дискового гідравлічного гальма зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів та прокачуванням.
Заміна гальма у зборі (гідравліка) за шт. 150 Зняття та встановлення переднього/заднього ободного/дискового гідравлічного гальма в зборі зі зняттям, встановленням та налаштуванням пов'язаних агрегатів.

 

Веломайстерня у Харкові

Наша веломайстерня надає послуги з ремонту та технічного обслуговування велосипедів у будь-який зручний для вас час, щодня з 10:00 до 19:00.

Велосипеди потребують профілактичних заходів для запобігання неприємностям у майбутньому. Ми надаємо послуги з ремонту велосипедів у Харкові при будь-яких пошкодження та несправностях.

Вело сервіс у магазині metasport.com.ua дозволить вам отримати наступний набір послуг:

 • Ми пропонуємо вам безкоштовну діагностику несправностей велосипеда. Майстри зроблять ретельний первинний огляд та озвучать комплекс заходів, які потрібно провести для бездоганної роботи велосипеда;
 • Послуга велоремонту будь-якої категорії складності всіх марок і конструкцій (від гірських моделей до прогулянкових, тандемів та дитячих моделей);
 • Наші майстри зроблять велоремонт та налаштування як нових велосипедів, так і тих моделей, які вже мають "пробіг";
 • В нас ви можете отримати будь-які консультації щодо вибору моделей, їх обслуговування та режимів експлуатації. Ми також проконсультуємо вас про необхідність та можливість модернізації велосипеда та його ремонту;
 • За потреби, у нашому вело сервісі ви можете замовити збирання, модернізацію та ремонт. Також є така послуга, як заміна покришки на велосипеді;
 • Наша веломайстерня надає послугу консервації велосипедів на період міжсезоння.

Ремонт велосипедів у Харкові

Майстерня магазину metasport.com.ua здійснює ремонт вже протягом більше 10 років. За цей час ми змогли відремонтувати тисячі байків різних моделей і видів: гірські, хардтейли, двопідвіси, шосейники, дитячі, дорожні, гібридні моделі тощо.

Ремонт здійснюється відповідно до всіх вимог та дотримання технічних умов.

Найчастішими запитами клієнтів нашої веломайстерні, пов'язаними з погіршенням або припиненням експлуатації велосипедів, стають такі види несправностей, як:

 • Вісімка на колесі;
 • Зламані спиці;
 • Знос покришки та прокол камери;
 • Несправності гальмівної системи;
 • Поломки педального блоку.

Наші майстри проводять роботи з усіх видів несправностей, які зустрічаються на сьогоднішній день у велосипедної техніки, в залежності від сезону та складності поломки, протягом 2-5 днів. Крім того, ви зможете отримати цінні консультації щодо запобігання поломкам, заміни деталей та дрібного похідного велоремонту, який дозволить доїхати до велосервісу на своєму «коні».

Послуги вело сервіс у магазині metasport.com.ua

Проводиться повне технічне обслуговування велосипеда, яке полягає в плановій профілактиці, установці нового та заміні або ремонті застарілого обладнання, що вийшло з ладу:

 • Ми робимо налаштування гальм велосипеда, перемикача швидкостей;
 • У нашій майстерні велосипедів здійснюється обслуговування педального вузла;
 • Також ми проводимо обслуговування елементів, що становлять рульову колонку, втулку, каретку шатунів та інших важливих елементів вашого велосипеда, що забезпечують безпеку руху;
 • Наші майстри чудово справляються з ремонтом та налаштуванням обладнання найвідоміших виробників запчастин для велосипедів: SRAM та Shimano.
 • Технічне обслуговування, це той комплекс заходів, який необхіден будь-якому велосипеду незалежно від його віку та справної їзди. Зламатися велосипед може в будь-який, навіть непридатний, момент. Є кілька стратегій обслуговування велосипедів, які використовують їх власники і тільки вам вибирати, який з них є кращим:

По-перше, це напрацювання на відмову.  Цей вид велосервісу підходить для тих, хто катається близько від будинку і в разі критичної поломки буде недалеко до майстерні або гаража. У цьому випадку деталі та вузли велосипеда експлуатуються до того моменту, коли станеться поломка. Даний варіант підходить для сідла, лічильників, крил та ручок керма;
Другий варіант технічного обслуговування полягає у планово-попереджувальному велоремонті. Для того, щоб велосипед функціонував максимально довго і без поломок, його стан має бути ідеальним. Для цього потрібно робити повне ТО перед тривалими поїздками - необхідно розібрати велосипед, змастити його, замінити зношені деталі (покришки, наприклад). Хоча це найдорожчий, але й найнадійніший спосіб утримувати велосипед у належній формі та бути впевненим у тому, що він ніколи не підведе у дорозі.
Третій варіант обслуговування велосипеда полягає у прогнозуванні поломок. У цьому випадку ви можете періодично оглядати деталі щодо наявності в них несправностей. При цьому велосипед найчастіше не розбирається повністю, що неправильно, адже багато вузлів (гальм, шатунів) неможливо перевірити без зовнішнього доступу. Але для ланцюгів, амортизаторів, педалей та покришок ця стратегія може бути цілком продуктивною.
Наш вело сервіс у Харківському магазині пропонує вам варіант технічного обслуговування велосипеда, який включає усі три стратегії, але відноситься до різних частин і вузлів агрегату. В цьому випадку можна досягти оптимального співвідношення ціни та якості обслуговування та велоремонту у Харкові.

Для того, щоб ремонт велосипеда в Харкові був не дуже частою процедурою, ми рекомендуємо проводити профілактичні заходи:

 • У будь-яку погоду (особливо влітку і після курних доріг) робіть чистку велосипеда, тому що дрібні частинки можуть потрапляти в мастило, руйнуючи багато вузлів;
 • Періодично робіть змащення ланцюга (для цього підходять різні варіанти мастила), а щорічно потрібно проводити змащення всього велосипеда в майстерні;
 • Особливу увагу необхідно приділити гальмівній системі вашого велосипеда, якщо тут виникають несправності, експлуатацію необхідно відкласти до повного відновлення в умовах майстерні;
 • Також не забувайте про своєчасну заміну покришок на своєму двоколісному другу.

Ви повинні приділити увагу і шинам. Є велика можливість проколу, якщо камера накачана недостатньо, вона дуже м'яка, а значить, є можливість «зловити скло або цвях». Якщо ви виявляєте, що колесо починає спускати, то насамперед увагу слід звернути на клапан. Клапан можна перевірити у воді, якщо в загвинченому стані він пропускає повітря, його потрібно поміняти. Якщо клапан справний, необхідно міняти саму камеру - прокол в ній.

Самі колеса при обертанні не повинні «гуляти» і зачіпати деталі велосипеда, видавати сторонніх шумів. Щоб не втратити в дорозі спиці, обід повинен мати однаковий натяг на всіх ділянках колеса.

Як видно – ремонт велосипедів, це складний і комплексний вид робіт, які включають як безпосередньо усунення несправностей, так і профілактичні дії, і правильну експлуатацію з боку власника. Тому для того, щоб ваш велосипед прослужив якнайдовше з мінімумом неприємностей, необхідно звертатися до послуг професіоналів, які будуть проводити весь обсяг необхідних робіт з обслуговування та ремонту вашого «залізного коня» у Харкові. І самому власнику варто відслідковувати зміни в технічному стані велосипеда та проводити елементарні маніпуляції з підтримання чистоти всіх вузлів, а також проводити регулярне змащення його ланцюга, щоб протягом усього сезону проводити тренування та поїздки на свіжому повітрі.

Ми залишаємо за собою право відмовити клієнту в ремонті без пояснення причин, ціна за ремонт може бути змінена в залежності від складності роботи.

Адміністрація магазину «Meta Sport»

Звертайтесь за адресою та номерами телефонів, вказаних на нашому сайті metasport.com.ua. Будемо раді допомогти!