Варіанти доставки

1. Доставка Новою поштою до відділення.
2. Доставка Новою поштою курʼєром за адресою.
3. Доставка Новою поштою до поштомату. При доставці до поштомату необхідно здійснити передоплату за товар перед відправленням посилки. Послуга накладеного платежу (післяплата) недоступна при замовленні до поштомату.

 

Графік відправлень

З передоплатою:

Понеділок-субота: Відправлення замовлення до пункту призначення здійснюється після отримання повної суми замовлення. Термін зарахування платежу: до 1 години. Якщо платіж зараховується до 12:00, відправка в той же день.

З післяплатою:

Понеділок-субота: Якщо замовлення підтверджено до 12:00, відправка в той же день. Також, якщо ви вказали, що не потребуєте дзвінка для підтвердження замовлення і зробили замовлення до 12:00.

 

Способи оплати

1.Онлайн-переказ коштів:

1.1. Якщо ви обираєте онлайн-оплату, після підтвердження замовлення ви отримаєте посилання для оплати через Монобанк. Замовлення буде відправлено до пункту призначення після отримання повної суми. Термін зарахування платежу: до 1 години. 

1.2. Якщо ви бажаєте спочатку підтвердити замовлення з менеджером, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей перед оплатою. Після цього вам буде надане посилання для оплати через Монобанк. Замовлення буде відправлено до пункту призначення після отримання повної суми. Термін зарахування платежу: до 1 години.

1.3. Якщо ви скористалися Швидким замовленням на нашому сайті, наш менеджер зв'яжеться з вами для уточнення деталей перед оплатою. Після цього вам буде надане посилання для оплати через Монобанк. Замовлення буде відправлено до пункту призначення після отримання повної суми. Термін зарахування платежу: до 1 години.

2.Накладений платіж (післяплата) через Нову пошту:

2.1. Оплата карткою. Доступно при замовленні товару до відділення Нової пошти або кур'єром за адресою. Оплата здійснюється при отриманні товару у відділенні "Нова пошта" (комісія за переказ коштів від покупця продавцю знімається перевізником Нова Пошта. Комісію оплачує отримувач. 20 грн. + 2% від суми переказу)

2.2. Оплата готівкою. Оплата здійснюється при отриманні товару у відділенні Нової Пошти (комісія за переказ коштів від покупця продавцю знімається перевізником Нова Пошта. Комісію оплачує отримувач. 20 грн. + 2% від суми переказу)

3.Накладений платіж (післяплата) курʼєру Нової Пошти:

3.1. Оплата карткою курʼєру (комісія за переказ коштів від покупця продавцю знімається перевізником Нова Пошта. Комісію оплачує отримувач. 20 грн. + 2% від суми переказу)

3.2. Оплата готівкою курʼєру (комісія за переказ коштів від покупця продавцю знімається перевізником Нова Пошта. Комісію оплачує отримувач. 20 грн. + 2% від суми переказу)